AV-Projektering projekterar,
installerar och servar
fasta AV-anläggningar

Välkommen in !
joel
 
janne
 
greger
greger



Univentum tillhandahåller teknisk personal och
teknik för möten, event, konserter och bankettmiddagar.
Vi erbjuder även artistförmedling och projektledning.

Välkommen in !

Joel Adolfsson   Janne Carlsson   Greger Källberg Vi söker
Projektledare
Ljus, Rigg,
Logistik
  Ljus, Pyro,
Rigg
  Projektledare,
ljud
Kanske något för dig ?
070-678 30 32
 
073-643 49 45
 
070-678 30 21
 
joel@univentum.se
 
janne@univentum.se
 
greger@univentum.se
Kontakta 070-678 30 20
   
tabitha
 
p-a
 
tomas
Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.    Tabitha Fredriksson   Per-Arne Gerdin   Tomas Boström Mårten Lundmark  
Övergripande organisation
Administration

  Projektledare   Ljud,
Daglig drift Conventum
Ljud, ljus, logistik
Installation
070-678 30 35   070-678 30 20   070-544 24 12 070-678 30 44
  tabitha@av-projektering.se   per-arne@av-projektering.se   tomas@univentum.se marten@univentum.se

Tel kontor: 019-678 30 20

    Besöksadress: Maskingatan 7, 702 86 Örebro